Michal Přibyl

Michal je talentovaný fotograf a grafický designér s více jak 15letou praxí. Není příznivcem retušování a výrazné postprodukce. Každá jeho fotka má osobité kouzlo a svého ducha.

Michal Přibyl prezentuje v Baltu sérii fotografií „Survive“.

Série fotografií „Survive“ odráží lidskou snahu přežít za jakýchkoliv životních podmínek. Díky ní lidstvo ovládá celou planetu. Vytváříme si pomůcky pro přežití na místech, pro které nejsme fyziologicky uzpůsobeni. Chráníme se před okolím a často i sami před sebou. Chceme být všude, ale svou přítomností ničíme okolní prostředí. Preferujeme vlastní potřeby před potřebami ostatních forem života. Zabíjíme jiné druhy, to v důsledku může zahubit i nás samotné.

Mezi další fotografické práce autora patří například fotografie vznikající na fotografických soutěžích „fotomaraton“, kterých se autor rád účastní, a to jak v Čechách, tak i v zahraničí. Díky originalitě snímků se vždy umísťuje na předních příčkách. Často pracuje s multiexpozicí, díky které lze bez jakýchkoli úprav vyfotit naprosto neslučitelné výjevy.

Ocenění ve fotomaratonech v ČR, Německu a Rakousku:

1. místo – Vídeňský fotomaraton 2019
1. místo – Fotomaraton v Drážďanech 2018
1. místo – Pražský fotomaraton 2017

“Atmosféra Michalových děl je spíše ponurá a tento lehce depresivní nádech s prvky expresionismu pocítíte v celé jeho tvorbě.”

Při práci často spolupracuje se svou partnerkou Lenkou Tomanovou, snímky vymýšlejí společně a často nacházejí inspiraci z říše snů. Sen je jako okno do lidského nitra a často nabízí podivné výjevy, které je oba umělecky fascinují.

Fotografie v tištěné limitované edici 50 kusů

Každá fotografie je vlastnoručně podepsána autorem a je na ní uvedené pořadové číslo. Garance, že se nikdy nenatiskne více jak 50 kusů. Rozměr fotografie vám rádi připravíme na míru.

Fotografie k prodeji naleznete níže a na našem e-shopu

Kupte si originál za nižší jednotky tisíc korun (cena je udávána podle rozměru).

Bezpečná a rychlá doprava po celé ČR a SK

Pro přepravu využíváme pouze ověřené dopravce GLS a PPL. Každý balíček je pečlivě zabalen tak, aby se mu při přepravě nic nestalo. Při velkých rozměrech zajišťujeme individuální osobní přepravu.