Pavla Štastná

Pavla je ilustrátorka, grafička a kaligrafistka. V Hubu je možné vidět její výběr digitálně zpracované alchymistické kresby.

Pavla tvoří převážně alchymistické obrazy klientům na míru, maluje obrazy také na zeď a poslední dva měsíce restaurovala na Pražském hradě. Mimo jiné pracuje na grafických nebo kaligrafických zakázkách externě pro firmy.

“V obrazech propojuji naše vnitřní světy s charakterem zvířat, rostlin a starověkých symbolů.”

Fascinuje mě provázanost a svébytná moudrost těchto kultur a véd k léčbě člověka; navazuji také na myšlenky řeckých filozofů o pralátkách a charakterech človeka definující naše chování. Ráda zabrousím do alchymie, tradičního bylinařství a šamanismu.

Obrazy maluji intuitivně nebo přímo pracuji s nastudovanými vlastnostmi a charaktery zvířat a bylin. Cílem mé práce je vytvořit dialog s člověkem a jeho podstatou tak, aby se mezi ním a obrazem vytvořilo spojení, které s ním bude vnitřně komunikovat a zároveň ho podvědomě obohacovat.

Ilustrace v tištěné limitované edici 50 kusů

Každá ilustrace je vlastnoručně podepsána autorem a je na ní uvedené pořadové číslo. Garance že se nikdy nenatiskne více jak 50 kusů od každé ilustrace. Rozměr ilustrace vám rádi připravíme na míru.

Ilustrace k prodeji naleznete níže a na našem e-shopu

Kupte si originál za cenu sériového obrazu (cena je udávaná podle rozměru).

Bezpečná a rychlá doprava po celé ČR a SK

Pro přepravu využíváme pouze ověřené dopravce GLS a PPL. Každý balíček je pečlivě zabalen tak, aby se mu při přepravě nic nestalo. Při velkých rozměrech zajišťujeme individuální osobní přepravu.