Posaď se u nás a začni psát novou kapitolu svého pracovního života

Pozitivní atmosféra zaručena.

Varianty pronájmu

Zvol si variantu, která ti nejvíce vyhovuje. Přijď se k nám odreagovat jednou týdně, nebo si zvol svůj vlastní stůl, který na tebe bude čekat každý den.

Vstup na den

Ideální řešení pro všechny, kteří jedou do Prahy jen na skok a nechce se jim pracovat v kavárně nebo z hotelového pokoje. Stačí přijít, zaplatit za jeden den a můžete všechny výhody využívat od otvíračky do zavíračky.

Hodinové tarify

Víte že u nás budete potřebovat pracovat 80 h měsíčně, ale nechcete se fixovat na konkrétní dny. Hodinový tarif je pro vás ideální volba, která vám přináší absolutní svobodu.

Sdílené místo

Zlatá střední cesta, která v žádném coworkingu nemůže chybět. Využívejte všechny výhody na maximum za nejnižší cenu. Časově jste omezeni pouze otevírací dobou. Pokud budete potřebovat dodělat zakázku, rádi vás v prostoru necháme, jak dlouho budete potřebovat.

Sdílené místo s přednáškovým sálem

Potřebujete často prezentovat nebo uspořádat občasné školení? Tento tarif je pro vás ideální. Posaďte se u nás, v klidu vše připravte a můžete začít prezentovat a školit až pro 25 lidí.

Vlastní místo sdílené s kolegou / kamarádem

Nechcete se dělit o stůl s cizími lidmi, ale víte, že k nám nebudete moci chodit každý den v týdnu? Tento tarif je pro vás ideálním řešením, kdy můžete zvolit až další dva lidi, kteří budou mít právo u vašeho stolu sedět a díky tomu si efektivně rozdělit náklady a vše využít na maximum.

Vlastní místo

Máte rádi jistotu stejného stolu každý den s možností nechání si pracovních věcí v uzamykatelné skřínce? Vlastní stůl je ideální řešení. Žádný jiný tarif nemá tolik výhod. Můžete využít všechny sdílené prostory, podporu komunitního týmu i balík partnerských nabídek. Váš stůl ponese vaše jméno a nikdo jiný u něj nebude moci sedět.

Galerie prostor

Společně to zvládneme

Začátky podnikání v každém oboru jsou těžké a vlastní kancelář není potřeba okamžitě. Jsme skupina odborníků, která již více jak 10 roků podniká ve vývoji, výrobě, produktovém designu, ale také marketingu.

Sami jsme měli mnoho přešlapů, o které se s vámi rádi podělíme, ať je nemusíte opakovat. Zároveň jsme nabrali velké množství kontaktů na schopné lidi, ale také firmy, pomocí kterých se dají realizovat videa, web prezentace, ale také výroba obalů či ilustrace pro vaše produkty.

Návrh web stránek

Bez web prezentace se už žádný projekt neobejde – na internetu je potřeba být vidět. Rádi vám poskytneme kontakt na skvělého kodéra a web grafika.

Výroba papírového obalu

To je to první, co zákazník uvidí a co rozhoduje o nákupu. Víme, jak na to – stačí se zeptat nebo se zúčastnit přednášky.

Návrh vstřikolisové formy

Bez této znalosti v dnešní době neuděláš už žádný složitější produkt. Náš kolega nejenom že navrhl již desítky forem pro několik úspěšných produktů, ale také pracuje v legu a rád se o zkušenosti podělí.

Produktové / prezentační video

V týmu máme schopného kameramana, který vám video natočí a sestříhá přesně podle vašich představ za skvělou cenu.

Patenty

Máte unikátní produkt nebo si chcete chránit svůj brand? Máme zkušenosti s patenty, užitnými vzory, průmyslovým vzorem, ale také ochrannou známkou.

Účetnictví

Rádi vám poradíme a předáme kontakty na schopné účetní, kteří jsou základem každého fungujícího podnikání a také vám dokážou ušetřit nemalé peníze.

Náš tým

Jsme odbornici, kteří se na svoji pozici celý život připravovali.

Jsme rodinný coworking

Celková kapacita našeho coworkingu je 12 až 25 lidí podle zvoleného tarifu, tak s rozhodnutím moc dlouho neotálej. Využij jedinečné šance za nejnižší ceny v Praze.