Varianta pronájmu

icon.prednaskovy-sal

Sdílené místo s přednáškovým sálem

3 500

Kč/měsíc

Tento tarif je pro všechny, kteří potřebují pravidelně odprezentovat svoje služby nebo provádět školení. K tomu vám je plně k dispozici prezentační sál až pro 24 lidí. Moderní vybavení a příjemná atmosféra je u nás samozřejmostí. Pokud potřebujete vést kurzy až pro 10 lidí, můžeme vám vytvořit individuální plán, kde je možné využívat také coworkingové prostory pro praktickou ukázku.

1

Sdílené místo

Kdykoliv se můžete posadit u sdíleného místa a připravovat prezentaci nebo v klidu pracovat.
2

Prezentační sál

Prezentační sál je vám plně k dispozici až 6x do měsíce se vším vybavením a také občerstvením v podobě nápojů a kávy.
3

Jsme k dispozici

Jsme vám plně k dispozici a rádi vám pomůžeme jak s technikou, tak s vaším individuálním požadavkem. Pokud to bude v našich silách, vždy vám vyjdeme vstříc.

Benefity k tarifu

Prezentační sál 6x za měsíc

Můžete si zamluvit prezentační sál až 6x do měsíce. Každá rezervace by měla být v časovém rozmezí 1 h až 3 h, pokud potřebujete delší časové pásmo, není problém se dohodnout.

K dispozici vám bude sál o kapacitě 24 osob s projektorem a plátnem o rozměru 4 m. Samozřejmostí je prezentační odkládací pult a možnost občerstvení pro účastníky.

Občerstvení, nápoje a káva zdarma

Jako člen našeho coworkingu budete mít k dispozici neomezený přísun kávy každý den a také nealkoholických nápojů. Zároveň vám jako překvapení několikrát do týdne připravíme občerstvení pro lepší začátek dne.

Přednostní účast na akcích + přístup k online záznamům

Každý týden budeme pravidelně pořádat vzdělávací akce vždy na určité téma, na které bude přizván odborník za slovo vzatý.

Díky vašemu tarifu máte přístup na akci zdarma (jde vždy pouze o jednu osobu). Pokud vás nějaká přednáška zajímá, ale nestíháte se jí účastnit, můžete využít online záznam.

Využívání CNC laseru, 3D tiskáren a další techniky kdykoliv

Potřebujete si udělat unikátní vizitky, razítko nebo třeba prototyp vašeho produktu? Vše dokážeme jak na přesném CNC laseru, tak i na 3D tiskárně. Stačí, když nám e-mailem nebo osobně upřesníte požadavek a my už vše zajistíme. Jediné, co budete hradit, je spotřebovaný materiál.

Bezplatná konzultace v podnikání

Máme více jak desetileté zkušenosti v podnikání a zejména v sektoru výroby produktů. Díky tomu vás můžeme pro konzultaci propojit jak s designery, tak marketingovými specialisty nebo patentovými právníky. Stačí napsat e-mail nebo se osobně zeptat a určitě najdeme vhodnou osobu, která vám dokáže svoje zkušenosti předat.