Varianta pronájmu

icon.sdilene-misto

Sdílené místo

3 000

Kč/měsíc

Jedná se o zlatou střední cestu, kterou naleznete v každém coworkingu. Můžete dorazit každý den, sednout si na volné místo a začít v klidu pracovat. Pokud budete potřebovat půjčit monitor na připojení k NTB, tak to pro nás není žádný problém, stačí se zeptat. Využívejte skvělé lokality, příjemné atmosféry a rychlého internetu za minimální cenu.

1

Sdílené místo

Kdykoliv se můžete posadit u sdíleného místa a začít rozvíjet vlastní podnikání.
2

Nabíjení

Každý sdílený stůl je opatřen bezdrátovým nabíjením a velkým počtem zásuvek. U nás budete mít štávu vždy.
3

Vybavení

Možnost zapůjčení vybavení v podobě monitoru, kreslícího tabletu atd.

Benefity k tarifu

Občerstvení, nápoje a káva zdarma

Jako člen našeho coworkingu budete mít k dispozici neomezený přísun kávy každý den a také nealkoholických nápojů. Zároveň vám jako překvapení několikrát do týdne připravíme občerstvení pro lepší začátek dne.

Účast na akcích + přístup k online záznamům

Každý týden budeme pravidelně pořádat vzdělávací akce vždy na určité téma, na které bude přizván odborník za slovo vzatý.

Díky vašemu tarifu máte přístup na akci zdarma (jde vždy pouze o jednu osobu). Pokud vás nějaká přednáška zajímá, ale nestíháte se jí účastnit, můžete využít online záznam.

Využívání CNC laseru, 3D tiskáren a další techniky kdykoliv

Potřebujete si udělat unikátní vizitky, razítko nebo třeba prototyp vašeho produktu? Vše dokážeme jak na přesném CNC laseru, tak i na 3D tiskárně. Stačí, když nám e-mailem nebo osobně upřesníte požadavek a my už vše zajistíme. Jediné, co budete hradit, je spotřebovaný materiál.

Bezplatná konzultace v podnikání

Máme více jak desetileté zkušenosti v podnikání a zejména v sektoru výroby produktů. Díky tomu vás můžeme pro konzultaci propojit jak s designery, tak marketingovými specialisty nebo patentovými právníky. Stačí napsat e-mail nebo se osobně zeptat a určitě najdeme vhodnou osobu, která vám dokáže svoje zkušenosti předat.