Varianta pronájmu

icon.kamarad

Vlastní místo sdílené s kolegou / kamarádem

4 500

Kč/měsíc

Nechcete se dělit o stůl s cizími lidmi, ale víte, že k nám nebudete moci chodit každý den v týdnu? Tento tarif je pro vás ideálním řešením, kdy můžete zvolit až další dva lidi, kteří budou mít právo u vašeho stolu sedět a díky tomu si efektivně rozdělit náklady a vše využít na maximum.
(V prostoru bude vždy pouze jeden uživatel vlastního sdíleného stolu.)

1

Vlastní stůl

Stůl, který si vyberete, bude pouze váš a vámi zvolených osob. Nikdo jiný u něj nebude moci sedět.
2

Uzamykatelná skříňka

Každý stůl je opatřen také uzamykatelnou skřínkou. K této skřínce dostává přístup osoba, která realizovala objednávku. Pokud bude potřeba dát přístup i jiným osobám, tak to necháváme pouze na vás.
3

Rozvrh stolu

Rozvrh u vašeho stolu si volíte sami a nejste námi nijak omezeni.

Benefity k tarifu

Prezentační sál 2x za měsíc

Můžete si zamluvit prezentační sál až 6x do měsíce. Každá rezervace by měla být v časovém rozmezí 1 h až 3 h, pokud potřebujete delší časové pásmo, není problém se dohodnout.

K dispozici vám bude sál o kapacitě 24 osob s projektorem a plátnem o rozměru 4 m. Samozřejmostí je prezentační odkládací pult a možnost občerstvení pro účastníky.

Občerstvení, nápoje a káva zdarma

Jako člen našeho coworkingu budete mít k dispozici neomezený přísun kávy každý den a také nealkoholických nápojů. Zároveň vám jako překvapení několikrát do týdne připravíme občerstvení pro lepší začátek dne.

Účast na akcích + přístup k online záznamům

Každý týden budeme pravidelně pořádat vzdělávací akce vždy na určité téma, na které bude přizván odborník za slovo vzatý.

Díky vašemu tarifu máte přístup na akci zdarma (jde vždy pouze o jednu osobu). Pokud vás nějaká přednáška zajímá, ale nestíháte se jí účastnit, můžete využít online záznam.

Využívání CNC laseru, 3D tiskáren a další techniky kdykoliv

Potřebujete si udělat unikátní vizitky, razítko nebo třeba prototyp vašeho produktu? Vše dokážeme jak na přesném CNC laseru, tak i na 3D tiskárně. Stačí, když nám e-mailem nebo osobně upřesníte požadavek a my už vše zajistíme. Jediné, co budete hradit, je spotřebovaný materiál.

Bezplatná konzultace v podnikání

Máme více jak desetileté zkušenosti v podnikání a zejména v sektoru výroby produktů. Díky tomu vás můžeme pro konzultaci propojit jak s designery, tak marketingovými specialisty nebo patentovými právníky. Stačí napsat e-mail nebo se osobně zeptat a určitě najdeme vhodnou osobu, která vám dokáže svoje zkušenosti předat.