Varianta pronájmu

icon.vlastni-misto

Vlastní místo

4 800

Kč/měsíc

Chcete být v kreativním a přátelském prostředí ale nechcete se vzdát komfortu vlastního pracovního stolu, když pracujete z domova? Vlastní stůl je pro vás ideální řešení. Žádný jiný tarif nemá tolik výhod.

1

Vlastní stůl

Stůl, který si vyberete, bude pouze váš a nikdo jiný u něj nemůže sedět.
2

Uzamykatelná skříňka

Každý stůl je opatřen také uzamykatelnou skřínkou, takže si všechny osobní a pracovní věci můžete nechat přímo u stolu. Díky tomu k nám půjdete vždy na lehko.
3

Přístup mimo otevírací dobu

Možnost dohody na přístupu do prostor i mimo otevírací dobu. Rádi vám se vším vyjdeme vstříc.

Benefity k tarifu

Prezentační sál 4x za měsíc

Můžete si zamluvit prezentační sál až 6x do měsíce. Každá rezervace by měla být v časovém rozmezí 1 h až 3 h, pokud potřebujete delší časové pásmo, není problém se dohodnout.

K dispozici vám bude sál o kapacitě 24 osob s projektorem a plátnem o rozměru 4 m. Samozřejmostí je prezentační odkládací pult a možnost občerstvení pro účastníky.

Občerstvení, nápoje a káva zdarma

Jako člen našeho coworkingu budete mít k dispozici neomezený přísun kávy každý den a také nealkoholických nápojů. Zároveň vám jako překvapení několikrát do týdne připravíme občerstvení pro lepší začátek dne.

Přednostní účast na akcích + přístup k online záznamům

Každý týden budeme pravidelně pořádat vzdělávací akce vždy na určité téma, na které bude přizván odborník za slovo vzatý.

Díky vašemu tarifu máte přístup na akci zdarma (jde vždy pouze o jednu osobu). Pokud vás nějaká přednáška zajímá, ale nestíháte se jí účastnit, můžete využít online záznam.

Využívání CNC laseru, 3D tiskáren a další techniky kdykoliv

Potřebujete si udělat unikátní vizitky, razítko nebo třeba prototyp vašeho produktu? Vše dokážeme jak na přesném CNC laseru, tak i na 3D tiskárně. Stačí, když nám e-mailem nebo osobně upřesníte požadavek a my už vše zajistíme. Jediné, co budete hradit, je spotřebovaný materiál.

Bezplatná konzultace v podnikání

Máme více jak desetileté zkušenosti v podnikání a zejména v sektoru výroby produktů. Díky tomu vás můžeme pro konzultaci propojit jak s designery, tak marketingovými specialisty nebo patentovými právníky. Stačí napsat e-mail nebo se osobně zeptat a určitě najdeme vhodnou osobu, která vám dokáže svoje zkušenosti předat.