Varianta pronájmu

icon.vstup-na-den

Vstup na den

Tento tarif je ideální pro všechny, kteří občas potřebují do Prahy na jednání nebo delší pracovní cestu. Poskytneme vám skvělé pracovní zázemí se všemi výhodami i na pouhý den.

Velkou výhodou je umístění v historickém centru Prahy 1.

1

Nápoje zdarma

Posaďte se u nás a máte nealko nápoje a kávu zdarma. Už nemusíte hledat, v jaké kavárně si sednout a odepsat na všechny e-maily.
2

Bez závazků

Na výpovědní lhůty, zálohy ani složité smlouvy u nás nenarazíte.
3

Hotově i kartou

Příjezd si můžete naplánovat, ale také můžete rovnou dorazit a zaplatit hotově nebo kartou.

Benefity k tarifu

Občerstvení, nápoje a káva zdarma

Jako člen našeho coworkingu budete mít k dispozici neomezený přísun kávy každý den a také nealkoholických nápojů. Zároveň vám jako překvapení několikrát do týdne připravíme občerstvení pro lepší začátek dne.

Účast na akcích + přístup k online záznamům

Každý týden budeme pravidelně pořádat vzdělávací akce vždy na určité téma, na které bude přizván odborník za slovo vzatý.

Díky vašemu tarifu máte přístup na akci zdarma (jde vždy pouze o jednu osobu). Pokud vás nějaká přednáška zajímá, ale nestíháte se jí účastnit, můžete využít online záznam.

Využívání CNC laseru, 3D tiskáren a další techniky kdykoliv

Potřebujete si udělat unikátní vizitky, razítko nebo třeba prototyp vašeho produktu? Vše dokážeme jak na přesném CNC laseru, tak i na 3D tiskárně. Stačí, když nám e-mailem nebo osobně upřesníte požadavek a my už vše zajistíme. Jediné, co budete hradit, je spotřebovaný materiál.

Bezplatná konzultace v podnikání

Máme více jak desetileté zkušenosti v podnikání a zejména v sektoru výroby produktů. Díky tomu vás můžeme pro konzultaci propojit jak s designery, tak marketingovými specialisty nebo patentovými právníky. Stačí napsat e-mail nebo se osobně zeptat a určitě najdeme vhodnou osobu, která vám dokáže svoje zkušenosti předat.